П’ятница, 20.07.2018, 23:24
Відділ освіти Борщівської міської ради
 Вхід   Ви увійшли як Гість Вихід
Меню сайту


Український календар. Спілкуємося українською
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 13 » Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
11:26
Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

   Одним із пріоритетних завдань сучасної школи є створення умов, які забезпечують виявлення та розвиток талановитих дітей. Участь у предметних олімпіадах - яскравий показник ефективної роботи з обдарованою молоддю.

  Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з базових дисциплін. Відповідно до наказу Тернопільського управління освіти і науки від 02.03.2018р. «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році» школярі закладів освіти Борщівської ОТГ отримали 24 дипломи: І ст.-1, ІІ ст.-10, Ш ст.-13.

    Вітаємо переможців ІII етапу Всеукраїнської олімпіади з навчальних предметів. Бажаємо Вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинг рідної школи та Борщівської ОТГ і надалі здобувати перемогу в олімпіадах різного рівня.

Прізвище та ім’я

Клас

Предмет

Школа

Диплом

1.

Батьківець Гавриїл

8

історія

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №1

I

2.

Полиняк Вадим

11

укр.м і літерат.

Циганська ЗОШ 1-Ш ст.ім.Івана Франка

ІІ

3.

Матушак Софія

10

англ.мова

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

ІІ

4.

Лушев Олександр

10

історія

Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДЗ»

ІІ

5.

Наконечний Андрій

10

історія

Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДЗ»

ІІ

6.

Рожук Віталій

9

історія

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика

ІІ

7.

Лушев Олександр

11

правознавство

Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДЗ»

ІІ

8.

Тарасова Людмила

7

математика

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №1

ІІ

9.

Борейко Олексій

11

фізика

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика

 

     ІІ

10.

Царук Богдан

11

екологія

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

 

ІІ

11.

Соболівська Тетяна

11

труд.навчання

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІ

12.

Матушак Софія

10

нім.мова

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика»

ІІІ

13.

Осадчук Юлія

9

нім.мова

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика

ІІІ

14.

Наконечний Андрій

10

правознавство

Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДЗ»

ІІІ

15.

Наконечний Андрій

10

біологія

Стрілковецький НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-ДЗ»

ІІІ

16.

Рожук Віталій

9

географія

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

ІІІ

17.

Шийка Марія

8

географія

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №1

ІІІ

18.

Щур Олександр

11

географія

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

ІІІ

19.

Щур Олександр

11

економіка

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р.Андріяшика»

ІІІ

20.

Рибак Андрій

10

астрономія

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

ІІІ

21.

Гнатів Владислав

8

хімія

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІІ

22.

Кушко Юлія

9

труд.навчання

Борщівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.№3 – гімназія ім.Р. Андріяшика»

ІІІ

23.

Гуска Денис

10

інформатика

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІІ

24.

Мовчан Віталій

11

образот.мистец.

Борщівська ЗОШ І-ІІІст. №2

ІІІ

 

Переглядів: 83 | Додав: informosvita | Рейтинг: 0.0/0
Вхід на сайт
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів
Корисні ресурси





Copyright MyCorp © 2018uCoz